۵
 

«ما اینجا داریم می‌میریم» روی میز نقد کانون ادبیات

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
 
 
در چهارصدوسی‌وپنجمین نشست هفته کانون ادبیات ایران،‌ شیوا مقانلو و محمدرضا گودرزی به نقدوبررسی رمانی از مریم حسینیان خواهند پرداخت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست نقدوبررسی رمان «ما اینجا داریم می‌میریم» نوشته مریم حسینیان در کانون ادبیات ایران برگزار می‌شود.

«ما این‌جا داریم می‌میریم» رمانی است قصه و ماجرا محور که سه روایت را در دلِ خود جا داده و هر یک از تکه‌ها شاخه‌های روایی خودشان را دارند. این کتاب در سال 1395 از سوی  نشر چشمه منتشر شده است. از مریم حسینیان پیش از این رمان «بهار برایم کاموا بیاور» از سوی کتابسرای تندیس در سال 1389 منتشر شده بود.در این نشست محمدرضا گودرزی، نویسنده و منتقد ادبی و شیوا مقانلو،‌ نویسنده و مترجم به عنوان منتقد حضور خواهند داشت.

این نشست روز دوشنبه 25 دی1396،‌ ساعت 17 در سالن اجتماعات کانون ادبیات ایران واقع در مفتح جنوبی، روبه‌روی ورزشگاه شیرودی،‌ خیابان اردلان پلاک 25 برگزار می‌شود.


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256609
 


 
صنم موسوي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۲۱:۴۲:۴۶
رمان ضعيفي بود. تعجب كردم در نشر چشمه منتشر شده. زبان شلخته است (223817)
 
میترا
Germany
۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۵۳:۳۲
شما لطفا تعجب نکنید. چون اگر زبان داستانی را می شناختید به زبان این رمان نمی گفتید شلخته... قطعا این رمان با رمان های زرد بسیار فاصله دارد و مخاطب خاص خودش را هم دارد که شاید شما نباشید دوست عزیز. (223840)
 
مخاطب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۲۲:۰۵:۱۸
من خوشم اومد. (223818)
 
سوری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۲:۵۸:۵۳
رمان بسیار زیبایی که باید بیشتر از این ها دیده شود. نقطه قوت کار هم زبانش و مونولوگ هایش بودند. (223823)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۱:۳۳:۰۶
رمان نوگرا و خاصی بود.از بهترینهای نشر چشمه (223835)