​جلسه نقد و بررسی مجموعه شعرهای نعمت مرادی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
 
 
نشست نقد و بررسی سه مجموعه شعر «پدر»، «مادر» و «هرسین»، سروده نعمت مرادی در انتشارات گیوا برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ سه مجموعه شعر نعمت مرادی که سه‌گانه اوست در انتشارات گیوا نقد و بررسی می‌شود. مجموعه شعر «پدر»  که در حال حاضر به چاپ دوم رسیده است توسط نشر مهرآفرید و «مادر» و «هرسین» توسط نشر مایا منتشر شده است.

فضای اکثر شعرهای این سه مجموعه کاملا به‌هم نزدیک است و وجه‌های مشترکی در زبان عاطفه و صور خیال و اندیشه دارند؛ به‌جز این رابطه ارگانیک و نوع برخورد روانشناختی شاعر و حس نوستالژیک برای بازآفرینی خاطرات که با پوست و گوشت شاعر حس شده و اسم این سه مجموعه با بعد روانی حاصله محصول این تفکر است، به خوبی در آثار نمایان است.

این سه مجموعه شعر و مجموعه شعر «طعم عاشقانه» از نشر شانی و «دختران سپیدار» از نشر هشت که به تازگی مجوز چاپ گرفته‌اند، دنیای شعر نعمت مرادی را می‌سازند.

منتقدان این جلسه فخرالدین سعیدی، محسن میرزایی و مهرداد محمدی هستند که به خوانش این سه مجموعه و پرونده شعر داستان و نقد نعمت مرادی در این دو دهه می‌پردازند.
 
این جلسه ساعت 16 روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه در انتشارات گیوا به نشانی میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، نبش کوچه مهدیزاده، پلاک یک، طبقه چهار برگزار می‌شود. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256611