۵
 
اولین رمان ایرانی نشر سده منتشر شد

آیدا مرادی آهنی از «شهرهای گمشده» می‌گوید

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵
 
 
نشر سده کمتر از یک‌سال است که فعالیت خود را در زمینه چاپ و نشر کتاب آغاز کرده است. «شهرهای گمشده» اولین رمان ایرانی است که در نشر سده منتشر می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشر سده پس از انتشار ترجمه‌های متعدد از نویسندگان جهان، اولین رمان ایرانی خود را وارد بازار کتاب کرد.

«شهرهای گمشده» به قلم آیدا مرادی آهنی اولین کتاب تالیفی است که در حوزه ادبیات و بخش داستان ایرانی این انتشارات منتشر شده است. پیش از این در بخش نگارش و ویرایش نیز اثر تالیفی «دست‌نامه ویرایش» به قلم بهروز صفرزاده منتشر شده بود که توانست در مدت کوتاهی تجدیدچاپ شود.

حسین جاوید مدیر انتشارات سده درباره تصمیم خود مبنی بر چاپ آثار تالیفی گفته است: « اهتمام به چاپ آثار تالیفی فاخر (در کنار ترجمه‌های خواندنی) بخشی از رسالتی است که نشر سده برای خود قائل است. در همین راستا در بخش داستان ایرانی نشر سده با چاپ رمانی از آیدا مرادی آهنی و در بخش نگارش و ویرایش با چاپ کتابی از بهروز صفرزاده فعالیت خود را آغاز کرده است. نشر سده در حوزه‌های دیگر هم آثار تالیفی ارزشمندی در دست چاپ دارد.»

به گفته آیدا مرادی آهنی،‌ نویسنده «شهرهای گمشده»،‌این رمان رمانی است که در نیویورک می‌گذرد، اما تهران به صورت شهری ناپیدا، با اتفاقات و جریان‌های چند دهه‌ گذشته‌اش در آن حضور دارد. این رمان با کار قبلی مرادی آهنی تفاوت زیادی دارد  و این تفاوت وهله‌ اول به نوع شخصیت‌ها و جنس ماجراها برمی‌گردد.

رمان «شهرهای گمشده» نوشته آیدا مرادی آهنی به تازگی در  370 صفحه به قیمت 29500 از سوی نشر سده راهی بازار کتاب شده است.  پیش از این رمان «گلف روی باروت» و مجموعه داستان «پونز روی دم گربه» از این نویسنده منتشر شده بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256647
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۱:۳۰:۱۱
هر ایرانی یک نشر.! (223834)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۱:۳۴:۰۰
هر ایرانی یک نشر! فعلا که جز سه چهار رمان زرد چیزی از این نشر درنیومده (223836)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۰۸:۲۴
يك نشر متغلق به مافياي نشر چاپ مي كرد خوب بود. (223837)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۵:۵۶:۴۹
احتمالا ناشرهای حسابی چاپ نکردن که ایشان رفته سراغ این دست نشرها که تاریخ کتونی نایکی درمیارن!!!! (223894)
 
Spain
۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۲۲:۲۶:۰۴
کار قبلیشون که واقعا بد بود.این یکی ببینیم چیه (223899)