۱
 
مدیر موسسه نوین کتاب گویا مطرح کرد:

آثار برگزیده در جایزه ادبی کوچه صوتی می‌شوند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
 
 
فاطمه محمدی درباره برگزاری«نخستین جایزه ادبی کوچه» گفت: آثاری که تاکنون منتشر نشده‌اند در این مسابقه شرکت داده می‌شوند و در پایان آثار برگزیده شده گویا می‌شوند.
 
فاطمه محمدی، مدیر موسسه نوین کتاب گویا در گفت و گو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره«نخستین جایزه ادبی کوچه» گفت: مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان اردیبهشت ماه است. این آثار در طول خرداد و تیر ماه داوری می‌شوند و بعد از آن در طول تابستان آثار برگزیده اعلام می‌شود.
 
وی افزود: لازم به یاد‌آوری است که نویسندگانی که آثارشان پیش از این جایی منتشر نشده باشد در این جایزه شرکت داده می‌شوند.
 
محمدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه آثاری که قرار است در این جایزه شرکت داده شود، آثاری هستند که تاکنون در جایی منتشر نشده‌اند، بنابراین می‌توانیم شاهد برگزیده شدن آثار شاخص باشیم، گفت: با توجه به نظرات داوران، امیدوار هستیم که آثار شاخص و خوبی برگزیده شوند و امیدواریم که در این جایزه نفرات برگزیده داشته باشیم اما شاید در بدبینانه‌ترین وضع هیچ اثری هم برگزیده نشود.
 
وی درباره انتشار نسخه چاپی و صوتی کتاب‌های برگزیده گفت: نسخه چاپی و صوتی آثار برگزیده شده در این جایزه، هم در نوین کتاب گویا و هم توسط انتشارات کوچه بر اساس اولویت منتشر خواهد شد.
 
به گفته محمدی نخستین جایزه ادبی کوچه با همکاری نوین‌ کتاب گویا و انتشارات کوچه در برگزار خواهد شد؛ همچنین جایزه نقدی برای برگزیدگان در نظر گرفته نشده است و نفرات برگزیده صرفا از امکان چاپ اثر و صوتی شدن آن برخوردار خواهند شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257289
 


 
شهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۲-۲۶ ۱۳:۴۳:۴۵
سلام
آیا لیست کتابهای صوتی شما رو می تونم داشته باشم؟

با تشکر (225206)