​«سلطان قلب‌ها» همچنان در بیمارستان بستری است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
 
 
محمدعلی شیرازی، شاعر و ترانه‌سرای پیشکسوت کشورمان همچنان در بیمارستان بستری است و وضعیتش کمی از روزهای گذشته بهتر است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، وضعیت محمدعلی شیرازی، شاعر و ترانه‌سرای پیشکسوت کشورمان که از 20 فروردین‌ماه در بیمارستان بستری است، چندان تغییر نکرده و همچنان باید در بیمارستان بستری باشد.
 
محمدعلی شیرازی در گفت‌وگوی کوتاهی که با ایبنا داشت در توضیح وضعیت جسمانی خود گفت: چند وقتی‌ است که از مشکلات ریوی رنج می‌برم و با کمک کپسول اکسیژن تنفس می‌کنم اما در اوایل سال جدید سرما خوردم و همین موضوع باعث شد تا ریه‌‌ام دچار عفونت شود و در بیمارستان بستری شوم.
 
وی ادامه داد: حدود هفت روز است که در بیمارستان بستری هستم و خودم احساس می‌کنم که وضعیتم نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است اما دکترها چنین اعتقادی ندارند؛ بنابراین تا مشخص شدن جواب آزمایش‌ها همچنان باید در بیمارستان بمانم.

ترانه‌سرای قطعه معروف «سلطان قلب‌ها» با اشاره به وضعیتش در بیمارستان گفت: مشکلات جسمی به کنار، بیش از همه چیز از فضای بیمارستان خسته شده‌ام و امیدوارم که هر چه زودتر از بیمارستان مرخص شوم.
 
محمدعلی حافظ الکتب معروف به شیرازی متولد 1319 شهر شیراز است. او ترانه‌های زیادی را خلق کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به ترانه‌های «روزی تو خواهی آمد» با صدای محمد اصفهانی، «زیر آسمان شهر» با صدای امیر تاجیک، «وقف پرنده‌ها» با صدای قاسم افشار، «گمشده» با صدای مسعود خادم و «ایران» با صدای فریدون بیگدلی اشاره کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259734