به گزارش ایبنا:

معرفی غرفه‌های برگزیده سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵
 
 
غرفه‌های برگزیده سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مشخص شدند؛ در بخش ناشران عمومی نشر «کارنامه» از تهران و انتشارات «مرسل» از کاشان این عنوان را کسب کردند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عصر امروز (شنبه 22 اردیبهشت) در آیین اختتامیه سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از غرفه‌های ناشران برگزیده در بخش‌های مختلف اعلام شدند.
 
در بخش ناشران عمومی انتشارات «بنگاه نشر و ترجمه کتاب پارسه» شایسته تقدیر شناخته شد و نشر «کارنامه» از تهران و انتشارات «مرسل» از کاشان به عنوان غرفه‌های برتر انتخاب شدند.
 
همچنین در بخش دانشگاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشر «رویان پژوه» توانست به عنوان غرفه برتر شناخته شود.
 
انتشارات «واله» نیز در بخش ناشران آموزشی به عنوان غرفه برگزیده و انتشارات «تخته سیاه» به عنوان شایسته تقدیر در این بخش اعلام شد.
 
همچنین در بخش کودک و نوجوان نیز «انتشارات زعفران» به عنوان غرفه شایسته تقدیر و «طوطی» از نشر تهران و «حدیث نی‌نوا» از شهرستان برگزیده شدند.
 
غرفه «ایده‌پردازان عصر نو» نیز در بخش ناشران دیجیتال سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.

در بخش دیگری از این مراسم، از سفرای دو کشور صربستان و تونس در ایران نیز تقدیر به عمل آمد.

در بخش ناشران خارجی نیز انتشارات پارسیان به عنوان غرفه برگزیده و انتشارات‌های «آوند دانش» و «ویژه نشر» به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
همچنین در بخش جنبی نیز غرفه سازمان ورزشی شهرداری تهران به عنوان غرفه برگزیده معرفی شد و در بخش رسانه نیز غرفه  پایگاه خبری تحلیلی پارسینه شایسته  تقدیر شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261101