پیام تسلیت محسن جوادی برای درگذشت دکتر احمد احمدی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
 
 
محسن جوادی با انتشار پیامی، درگذشت حجت‌الاسلام دكتر احمد احمدی؛ رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت) را تسلیت گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در متن پيام تسليت محسن جوادی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت درگذشت دكتر احمد احمدي؛ عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي و رئيس سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم انساني دانشگاه ها (سمت) آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت استاد بزرگوار حوزه و دانشگاه و چهره دلسوز فرهنگ و ادب ایران حضرت آیت الله دکتر احمد احمدی ، مایه تاسف و تاثر شدید شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه علمی و فرهنگی کشور و به ویژه به خانواده آن مرحوم  ، از خداون منان برای آن عالم ربانی ، مغفرت و رضوان الهی و  برای  بازماندگان ایشان صبر جمیل مسالت دارم. 

من سال‌ها در کلاس درس آن بزرگوار  توفیق حضور داشته ام و علاوه بر استفاده علمی شاهد تلاش دلسوزانه ایشان برای ارتقای فرهنگ کشور بودم. وی علاوه بر توفیق در نشر صدها کتاب درسی در سازمان سمت ، در تاسیس برخی از مراکز دانشگاهی  مانند مرکز تربیت مدرس دانشگاه قم و تربیت  علمی و معنوی تعداد زیادی از طلاب و دانشجویان  نقش مهمی داشت. خداوند انشالله وی را که به تاسی از اولیای الهی زندگی پر نشاط و  در عین حال ساده ای  داشت مشمول ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار داده و در بهشت رضوان الهی مقام دهد. 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261960