مدیرعامل موسسه خانه کتاب به ایبنا خبر داد:

تلاش می‌کنیم تابستانه کتاب اواخر مرداد‌ماه برگزار شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴
 
 
نیکنام حسینی‌پور؛ از برگزاری نشست تامین بودجه طرح تابستانه کتاب و احتمال کاهش زمان برگزاری این طرح در صورت تصویب بودجه خبر داد.
 
نیکنام حسینی‌پور؛ مدیرعامل موسسه خانه کتاب در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره برگزاری تابستانه کتاب بیان کرد:  امروز جلسه تامین بودجه این طرح در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. براساس میزان تخصیص بودجه، در زمینه نحوه برگزاری این طرح تصمیم‌گیری خواهد شد.
 
وی با تاکید بر اهمیت و تاثیر طرح‌های تخفیف بر رونق کتابفروشی‌ها افزود: ترجیح ما این است که تابستانه را حتی با حداقل بودجه اجرا کنیم تا با توجه وضعیت فعلی بازار نشر کتاب، با اجرای این طرح مردم را به خرید کتاب ترغیب کنیم.
 
حسینی‌‌پور درباره آغاز برگزاری طرح تابستانه ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود طرح تابستانه کوتا‌ه‌تر از دوره‌های پیشین و در اواخر مرداد‌ماه برگزار شود.
 
مدیرعامل موسسه خانه کتاب با تاکید بر توجه متولیان برگزاری طرح‌های تخفیف به کتابفروشی‌های کمتر برخوردار کشور گفت: تلاش داریم تا مشارکت کتابفروشی‌های مناطق کمتر برخوردار را در این طرح افزایش دهیم.
 
وی اظهار کرد: برای افزایش این مشارکت نیز کتابفروشی‌های مناطق برخوردار را با تاخیر در طرح، مشارکت می‌دهیم. علاوه براین یارانه کتاب‌فروشی‌های مناطق کم ‌بر‌خوردار نیز افزایش پیدا می‌کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263780