به بهانه روز خبرنگار؛

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایبنا بازدید کرد

تاسیس کتابفروشی تخصصی علوم ارتباطات با همکاری خانه کتاب
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
 
 
محمد سلطانی‌فر؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و ضمن تبریک روز خبرنگار بر توجه بیشتر معاونت متبوعه خود به فعالان رسانه‌ای و فعالان شهرستانی رسانه تاکید کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) در آستانه سال‌روز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار(17مرداد‌ماه)، محمد سلطانی‌فر؛ معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز (یکشنبه 14مرداد‌ماه) از خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) بازدید کرد.

سلطانی‌فر در این بازید ضمن تبریک این روز به خبرنگارانِ تنها خبرگزاری تخصصی کتاب، از رویکرد معاونت مطبوعاتی برای توجه بیشتر به فعالان رسانه‌ای؛ خصوصا اهالی رسانه در شهرستان‌ها خبر داد.  

ضیائی‌پرور‌ نیز درباره فعالیت‌های مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها در حوزه نشر کتاب گفت: 157 عنوان از سوی انتشارات دفتر منتشر شده و علاوه براین 10 عنوان کتاب جدید نیز در دست انتشار است که پیش‌بینی می‌شود شهریور‌ماه، نخستین عنوان این کتاب‌ها منتشر شود.


وی همچنین عنوان کرد: مدعی هستیم کتابخانه دفتر مطالعات و برنامه‌ری رسانه‌ها، جامع‌ترین کتابخانه حوزه رسانه در کشور است.

به گفته وی، این کتابخانه بالغ بر 180 هزار کتاب و گزارش تحلیلی و اسناد دیگر مانند پایان‌نامه و مقاله موجود است.
 
مدیر‌کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها همچنین از همکاری مشترک دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و موسسه خانه کتاب برای ایجاد کتاب‌فروشی تخصصی حوزه ارتباطات در طبقه همکف ساختمان دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها خبر داد.    در این بازدید نیکنام حسینی‌‌پور؛ مدیرعامل موسسه خانه کتاب، و افشین داور پناه، معاون فرهنگی این موسسه، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کردند.

 در پایان این بازید کیک روز خبرنگار توسط کم‌ سن‌ترین خبرنگار خبرگزاری کتاب بریده شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263982