از سوی شهرداری صورت گرفت:

نصب بنر تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران ایبنا

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
 
 
شهرداری تهران به مناسبت روز خبرنگار، بنر‌هایی را با هدف تبریک این روز به خبرنگاران رسانه‌های فعال در نزدیک استقرارشان نصب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) شهرداری تهران در راستای طرح نصب 100 بنر تبریک روز «خبرنگار» برای رسانه‌های فعال، با نصب بنر اختصاصی خبرگزاری ایبنا، روز خبرنگاران را به خبرنگاران خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تبریک گفت.

پیش از این مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای ضمن تبریک روز «خبرنگار» بر فعالان عرصه اطلاع رسانی از نصب حدود 100 سازه تبلیغاتی برای تبریک این روز به صورت اختصاصی و با درج لوگوی رسانه‌های فعال در سطح شهر تهران خبر داده بود.

در این اطلاعیه آمده است:

«به منظور قدردانی بهتر از همکاران، آشنایی بیشتر مردم با لوگوی رسانه‌های معتبر و با هدف اطلاع رسانی به اهالی محلات درخصوص رسانه های فعال در محله ها و خبرنگارانی که هر روز برای گسترش آگاهی آنها فعالیت می‌کنند، بیش از 65 روزنامه و 30 خبرگزاری معتبر که در حال فعالیت هستند و کادر رسانه‌ای دارند، احصا شده اند و تبریکی با درج لوگوی آنها در نزدیکترین سازه موجود به محل استقرار آنها نصب شده است. به طوری که پس از شناسایی نزدیک‌ترین پایه‌های تبلیغاتی به هر رسانه، پیام‌های تبریک با لوگوی آنها خطاب به آن رسانه نصب شده و اگر در نزدیکی رسانه‌ای این پایه‌های تبلیغاتی وجود نداشته از سازه‌های موقت استفاده شده است.»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264075