صد حقیقت که خوب است درباره زندگی جانوری بدانید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
 
 
باربارا تیلور بعد از کتاب‌های هوا و هواشناسی، رودخانه و اقیانوس‌ها این بار در کتاب «100 حقیقت درباره‌ی زندگی جانوری» به روایت زندگی جانوران پرداخته است. این اثر از سوی انتشارات سایه گستر روانه بازار کتاب شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کتاب «100 حقیقت درباره‌ی زندگی جانوری» نوشته باربارا تیلور نویسنده انگلیسی کتاب‌های علمی، با ترجمه عباس زارعی منتشر شد.
 
این اثر به حقایق جذاب و خواندنی درباره حیوانات پرداخته است. اینکه حیوانات چگونه غذا می‌خورند، چه مهارهایی برای بقا دارند، زندگی گروهی آنان چگونه است؟ لانه‌هایشان چه ویژگی‌هایی دارند؟ و یا آن دسته از حیواناتی که در میان درختان زندگی می‌کنند ویژگی اصلیشان چیست؟ در سرما، در بیابان در آب چگونه می‌زیند؟ همه این‌ها مواردی است که باربادی تبلور در کتابش برای خوانندگان به زبانی داستان‌گونه به رشته قلم کشیده است.
 
 حداقل ۶۵۰ میلیون سال است که حیوانات روی سیاره زمین زندگی می‌کنند. «اسفنج‌ها» از کهن‌ترین حیوانات شناخته شده هستند. در این کتاب خوانندگان در قالب ۱۰۰ نکته با استفاده از تصاویر جذاب و کارتون‌های جالب با دنیای وحش و مهارت‌های بقا، روش‌های شکار و زندگی حیرت‌انگیز حیوانات آشنا می‌شوند.
 
کتاب «100 حقیقت درباره‌ی زندگی جانوری» در چهل صفحه، به شمارگانه دوهزار نسخه، به قیمت 9000 تومان از سوی انتشارات سایه گستر روانه بازار کتاب شده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266663