حضور ٦٤٤ ناشر در هفدمین نمایشگاه کتاب کرمان

برپایی نمایشگاهی از آثار نقاشی‌ محمدعلی علومی در نمایشگاه کتاب کرمان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱
 
 
هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان در کرمان با حضور ناشران کشوری و استانی از ١٩ تا ٢٤ آبان ماه برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از کرمان, هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان در حالی برگزار می‌شود که پایان کار نمایشگاه، با آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی مصادف شده است و این می‌تواند فرصت دو هفته‌ای به اهالی کتاب این استان بدهد تا از نمایشگاه و برنامه‌های هفته کتاب نهایت استفاده را ببرند.

نمایشگاه کتاب استان کرمان با حضور ٦٤٤ ناشر از سراسر کشور و در قالب ٣٣٠ غرفه برپا می‌شود، ضمن اینکه برگزاری ده‌ها نشست‌ فرهنگی و ادبی، سلسله جلسات نقد و بررسی کتاب، رونمایی از کتب، دیدار با نویسندگان و مولفان و مترجمان و چندین عنوان برنامه در حوزه کتاب به فضای نمایشگاه؛ از برنامه‌های فرهنگی این رویداد است.

بر اساس اعلام مسوولان برگزاری نمایشگاه؛ امسال ٦٥٠ میلیون تومان بن کتاب در این نمایشگاه توزیع می‌شود که با ٢٠ درصد تخفیف به مردم واگذار می‌شود و ١٠ درصد تخفیف هم از سوی ناشران ارائه می‌شود .

هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان، یک ویژگی دیگر هم دارد و آن، برگزاری چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه استان همزمان با برپایی آن است.

٥٠ رسانه؛ امسال برای حضور در نمایشگاه مطبوعات و رسانه استان ثبت‌نام کرده‌اند. 

برگزاری تالار گفت‌وگو در محل نمایشگاه و حضور تعدادی از چهره‌های ملی روزنامه‌نگاری از برنامه‌های نمایشگاه مطبوعات است.

همچنین نمایشگاهی از آثار نقاشی‌ محمدعلی علومی، نویسنده کرمانی در نمایشگاه برپا می‌شود. این آثار پس از بازدید وی از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خلق شده‌اند و عواید حاصل از فروش نقاشی‌ها نیز قرار است به زلزله‌زدگان کرمانشاه اهدا شود.

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان به طور همزمان، ١٩ تا ٢٤ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق برگزار می‌شود و  از ساعت ١٠ تا ٢٠ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267103