شماره جدید «پاراگراف» ویژه بهروز غریب‌پور منتشر شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
 
 
شماره پانزدهم ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» ویژه بهروز غریب‌پور منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مجله «پاراگراف» شماره جدید خود را به بهروز غریب‌پور اختصاص داده است.

در این شماره از «پاراگراف»، گفت‌وگوی مفصلی با بهروز غریب‌پور درباره زندگی و آثار او صورت گرفته است. علاوه بر آن یادداشت‌ها و دلنوشته‌هایی از رضا آشفته، احمدرضا احمدی، غلامحسین امیرخانی، علی پاکدست، رویا تیموریان، طاهره جذبی، مهدی حجوانی، محسن حسینی، محمدحسن خوشنویس، ایرج راد، غلامرضا رمضانی، محمد سریر، خسرو سینایی، یونس شکرخواه، فریدون صدیقی، سیف‌الله صمدیان، اکبر عالمی، ناصر فکوهی، هنگامه قاضیانی، ایرج کلانتری، علی میرزایی، غلامحسین نامی، محمدعلی نجفی و علی نصیریان درباره ابعاد شخصیتی و آثار سینمایی و نمایشی بهروز غریب‌پور منتشر شده است.

در بخش دیگری از این شماره، گفت‌وگویی با کیانوش غریب‌پور، برادر بهروز غریب‌پور انجام و در آن به ابعاد خانوادگی و شخصی او پرداخته شده است. در انتهای این مجله، عکس‌های کمتر دیده شده یا منتشر نشده‌ای از زندگی شخصی و حرفه‌ای بهروز غریب‌پور  در بخش پایانی و آلبوم خاطرات این شماره از «پاراگراف» به چاپ رسیده است.

مجله «پاراگراف» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی، بهاره برهانی و سردبیری محمدرسول صادقی منتشر می‌شود و این شماره در ۸۸ صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت ۱۵هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267506