​تبریک دو دبیر پیشین به دبیر سیزدهمین جشنواره شعر فجر

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
 
 
محمدکاظم کاظمی و اسماعیل امینی دو دبیر دوره‌های پیشین جشنواره شعر فجر انتخاب بهمن ساکی را به‌عنوان دبیر دوره جدید جشنواره تبریک گفتند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ اسماعیل امینی دبیر دوره دهم و محمدکاظم کاظمی، دبیر دوره یازدهم جشنواره شعر فجر در پیام‌هایی جداگانه انتصاب بهمن ساکی را به عنوان دبیر سیزدهمین جشنواره شعر فجر تبریک گفتند.

محمدکاظم کاظمی نوشته است: 
«جناب بهمن ساکی، شاعر و پژوهشگر گرانقدر، به دبیری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شده است.
این انتصاب از چند جهت مایه خرسندی است. وقوف توأم بر شعر کهن و نو، فعالیت توأم در عرصه پژوهش و شعر و نیز سلوک بی‌حاشیه و متین در طول این سال‌ها، از شایستگی ایشان برای این مسئولیت مهم خبر می‌دهد.
من در ایام دبیری یازدهمین جشنواره شعر فجر افتخار داشتم که ایشان را در مقام داور بخش شعر در کنار خویش داشتیم و دقت نظر و تعادل و جامعیت کار ایشان در این امر را به آشکار ملاحظه کردیم.
امیدواریم که با دبیری ایشان، این جشنواره همچنان پربار و با دستاوردهای فراوان برگزار شود و برگ زرین دیگری بر این کارنامه ارجمند افزوده شود.»
 
در متن اینستاگرامی اسماعیل امینی نیز آمده است:
«دکتر بهمن ساکی دوست شاعر و پژوهشگر من که یگانه‌ای است در دانایی و اخلاق و بزرگی دبیر جشنواره شعر فجر امسال است. خوشحالم و به ایشان و دوستان شاعرم تبریک می‌گویم.»
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268445