۵
 

«ردپای او» در بازار کتاب

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
 
 
رمان «ردپای او» یک رمان عاشقانه است که در فضایی مرموز روایت می‌شود و به تازگی از سوی انتشارات طلایه منتشر شده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رمان «رد پای او» نوشته بابک بوداغی از سوی انتشارات طلایه وارد بازار کتاب شد.

«رد پای او» داستان جوانی به نام آرش از طبقه متوسط است که با دختری زیبا و ثروتمند به نام ستاره آشنا شده و این آشنایی را سبب خوش‌شانسی خود می‌داند اما ناخواسته با ماجراهای مرموز  ماورا‌ءالطبیعه روبه‌رو می‌شود و زندگی‌اش تغییر می‌کند.

در بخشی از این رمان می‌خوانیم:
«آهسته و آرام با لحنی زنانه حرف می‌زد. انگار دلش خیلی از آدم‌ها و روزگار پر بود. خودش را با دقت با لباس بلندش پوشانده بود. گویا روش زندگی‌اش به گونه‌ای بود که می‌خواست از جریان دنیای خارجی و تماس با انسان‌های بیرون محفوظ و مصون باشد. سکوت کرده بود و این سکوت طولانی شد. با کمی نگرانی به در و دیوار خانه نگاه کردم. با خود گفتم؛ نکنه مثل این فیلم‌های ترسناک آمریکایی گیر یه روانی افتادم و  این خونه شکنجه‌گاهشه!»

رمان «ردپای او» نوشته بابک بوداغی در 431 صفحه و شمارگان 700 جلد به قیمت 45000 تومان از سوی انتشارات طلایه در سال 1397 منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268525
 


 
سحر
۱۳۹۷-۰۹-۱۵ ۰۱:۳۸:۱۵
رمانش خیلی عالیه..هم خانوادگی...هم مرموز....هم به شدت آموزنده...از اون رماناست که غافلگیرم کرد...آدم های داستان خیلی طبیعی و زنده و واقعی بودند.... (227408)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۹-۲۱ ۰۶:۲۲:۴۱
این رمان جذاب چرا انقدر بی سر و صدا اومد بازار؟یک شاهکار بود به نظرم.منو یاد آگاکریستی انداخت و نویسندگان معروف ایرانی می انداخت البته با قلم ساده تر و روان تر . ..تا به حال ندیدم این همه ژانر تو یک کتاب انقدر موازی هم باشه .جالبه رمانش هم روانشناسانه بود هم خانوادگی و درام و هم مرموز و معمایی هم جوان پسند و هم خانوادگی.......قلم و کشش داستان بی نظیر بود و پایان کتاب عالی (227454)
 
Romania
۱۳۹۷-۰۹-۲۱ ۱۳:۵۶:۳۲
اصلا هم که شما احتمالا نویسنده نیستید؟؟؟ (227457)
 
سحر
۱۳۹۷-۰۹-۲۳ ۰۸:۱۸:۳۹
می تونی این رمان رو بخری و بخونی تا ببینی هستیم یا نیستیم....رمانش خیلی قشنگ بود...کاش نویسنده رو وافعا می شناختم. (227467)
 
حمید
Denmark
۱۳۹۷-۰۹-۲۴ ۰۳:۵۵:۰۹
رمانش رو از سایت طاقچه خوندم.ترسناک که بود ولی بیشتر از اینکه ترسناک و دلهره باشه روانشناسانه و متفکرانه بودیه جور مشاوره خانوادگی هم داشت برای ازدواج جوونا و اولین نویسنده ای هستن که راجع به پسری جوان انقدر دلسوزانه و از اعماق دلش دلسوزی کرد و نوشت کاری که حتی رمان نویس های مذکرمون هم انجام نمیدن.واقعا برای پسر اصلی داستان دلم سوخت که گیر چه موقعیتی افتاده..معمولا رمان های عامه پسند مال دخترها و زن هاست ولی این رمان نفش اصلیش پسریه که گیر یک مشت زن خطزناک افتاده.ریسک و کلیشه شکنی خوبی بود.آفرین...می خوام تسخه چاپی شو داشته باشم. (227472)