رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد:

افزایش سرانه کتابخوانی در دستور کار شورای شهر یزد است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
 
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی این کمیسیون گفت: افزایش سرانه کتابخوانی اولویت اصلی برنامه‌های این کمیسیون است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از یزد، ونوس عامری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد در جمع اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی پنجمین شورای اسلامی شهر یزد گفت: ما شورای پنجم را شورای فرهنگی می‌دانیم زیرا در تمامی کمیسیون‌ها دغدغه فرهنگی وجود دارد و رویکرد کمیسیون فرهنگی نیز اولویت نخست افزایش سرانه کتابخوانی در شهر یزد بود.

عامری تصریح کرد: پشتیبانی از هر نوع برنامه کتاب و کتابخوانی به عنوان اصلی‌ترین برنامه ما بود که به صورت فعال همکاری با رویدادهای کتابخوانی داشتیم و در این راستا نیز سعی کردیم فرهنگ یزد و یزدی را نیز به دیگران بشناسانیم.

وی گفت: در این راستا شب‌های فرهنگی در زمینه یزد به همراهی اندیشمندان یزدی و خارج از یزد داشتیم و سعی شد برنامه‌های دیگر فرهنگی نیز پیرامون فرهنگ یزد داشته باشیم.

عامری بیان کرد: شهرداری سعی دارد تا در زیر ساخت‌های فرهنگی مشارکت کند ولی متولی نباشد اما در کتابخانه مرکزی سعی داریم تا تحویل کتابخانه‌ها شود و در حال حل مشکلات است و ما مشارکت داریم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268546