فروش بالای کتاب‌هایی با موضوع مدافعان حرم در پاییزه کتاب

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
 
 
كتاب‌های «یادت باشد» و «سربلند» با موضوع مدافعان حرم از انتشارات شهید کاظمی، در بین 10 کتاب تالیفی پرفروش طرح پاییزه کتاب قرار گرفتند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب‌های «یادت باشد» نوشته محمدرسول ملاحسنی و «سربلند» نوشته محمدعلی جعفری از انتشارات شهید کاظمی، در طرح پاییزه کتاب به ترتیب رتبه‌های اول و چهارم جدول پرفروش‌‌ترین کتاب‌های تالیفی را به خود اختصاص دادند.
 
«یادت باشد...» درباره شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی است که از سوی همسر شهید روایت شده و محمدرسول ملاحسنی آن‌را به‌نگارش درآورده است. این کتاب نخستین‌بار اسفندماه 96 با شمارگان یک‌هزار و 500 نسخه روانه بازار نشر شد.
 
«سربلند» نیز روایت داستانی زندگی و خاطرات محسن حججی، شهید مدافع حرم بوده که مردادماه ۱۳۹۶ در عملیاتی در گذرگاه مرزی الولید (منطقه مرزیِ بین سوریه و عراق)، از سوی نیروهای داعش به اسارت درآمد و پس از دو روز به شهادت رسید. این کتاب نخستین‌بار در سال جاری در 360 صفحه به چاپ رسیده است.  
 
طرح پاییزه كتاب از 24 آبان در استان‌ها و از 26 آبان در تهران آغاز شد و با مشاركت ۶۷۵ كتابفروشی از سراسر کشور تا 4 آذر‌ماه اجرا شد.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 269202