به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

طرح «چله افتخار» در کتابخانه‌های عمومی سمنان برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
 
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از برگزاری طرح چله افتخار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این کتابخانه‌ها خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، نورعلی غلامحسین نیا سماکوش ضمن بیان اینکه امسال چند طرح شاخص توسط کتابخانه‌های عمومی استان در قالب طرح چله افتخار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، گفت: اجرای طرح‌های «خانواده کتاب‌خوان» در شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه، «لیگ کتابخوانی» در شهرستان شاهرود، «پویش انقلاب» در شهرستان دامغان و «40 مدرسه و 40 کتاب» در شهرستان‌های گرمسار و آرادان، در این طرح گنجانده شده است است.

وی با اشاره به اینکه 40 برنامه فرهنگی در بهمن ماه توسط کتابخانه‌های عمومی این استان به مناسبت ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، گفت: هشت مسابقه کتابخوانی هم در این ایام در شهرستان‌های استان سمنان برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان با اشاره به اینکه برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی این استان سمنان به مناسبت‌های مختلف در حال برگزاری است، یادآور شد: استقبال شهروندان از برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی سطح استان سمنان بی‌نظیر است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 269890