​جشن امضای چاپ دوم «آنتولوژی شعر اجتماعی ایران»

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
 
 
مراسم جشن امضای چاپ دوم کتاب «آنتولوژی شعر اجتماعی ایران»، اثر حافظ موسوی با حضور چهره‌های ادبی و فرهنگی در کتابفروشی نشر رود برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) «آنتولوژی شعر اجتماعی ایران» کتابی است تألیف و گردآوری شده از سوی حافظ موسوی که امسال در نشر ورا منتشر شده است.

موسوی در این کتاب با همکاری کاظم هاشمی منتخبی از شعر اجتماعی ایران ارائه داده است و چنان‌که او خود در پیشگفتار کتاب توضیح داده از شعر شاعران دوره مشروطه آغاز می‌شود و به شاعرانی می‌رسد که تا پیش از دهه‌‌ 60 به شهرت یا شهرت نسبی رسیده‌اند.

این کتاب ظاهرا قرار است بخش دومی هم داشته باشد که آن بخش دوم شعر شاعرانی را شامل خواهد شد که از دهه 60 به بعد به‌عنوان شاعر به شهرت رسیده‌اند.

این کتاب که در سال جاری منتشر شده است، با استقبال مخاطبان همراه شد و خیلی زود به چاپ دوم رسید، از این رو مراسم جشن امضای چاپ دوم کتاب «آنتولوژی شعر اجتماعی ایران» از ساعت 18 روز پنجشنبه (13 دی‌ماه) با حضور حافظ موسوی، جواد مجابی و جمعی از چهره‌های فرهنگی کشور در کتابفروشی رود برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند در زمان مشخص شده به کتابفروشی نشر رود واقع در خیابان کریمخان، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک 196، طبقه اول مراجعه کنند.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 269924