رونمایی از ترجمه فرانسوی «گراف گربه» در مشهد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶
 
 
ترجمه فرانسوی رمان «گراف گربه» نوشته هادی تقی‌زاده با ترجمه میترا فرزاد از سوی انتشارات شمع و مه منتشر شده است و مراسم رونمایی از آن در مشهد برگزار خواهد شد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مراسم رونمایی از ترجمه فرانسوی «گراف گربه» نوشته هادی تقی‌زاده در مشهد برگزار می‌شود.

«گراف گربه»، دومین رمان هادی تقی‌زاده است که در گونه ادبیات خیالی و تخیلی از سوی نشر روزنه منتشر شده است و دارای 5 شخصیت محوری و بیش از 40 شخصیت فرعی یا حاشیه‌ای است.

«گراف گربه» رمانی است فانتزی؛ در جای‌جای آن نویسنده به ترکیب ژانرهای مختلف پرداخته است و قصه افسانه پریان و داستان‌های علمی تخیلی را در درون رمان به هماوردی گرفته است. این اتفاق آن ویژگی بی‌سکون رمان معاصر را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا درک زمانی و مکانی او با سیلان و عدم قطعیت همراه شود.

در این رمان به قصه‌ها، ماجراها و آثار داستانی بسیاری اشاره شده، از افسانه‌های جادوگران تا ماجرای حضرت سلیمان و فاجعه اتمی چرنوبیل. همه اینها ارجاعاتی است که به شکلی گونه‌گون ما را به وجهی دیگر از رمان معاصر نزدیک می‌کند. 

این مراسم با حضور افشین شحنه‌تبار و میترا فرزاد مترجم اثر  پنج‌شنبه 13دی از ساعت 18 تا 20 در گالری رادین واقع در مشهد بلوار سجاد،‌ کوچه حامد جنوبی، پلاک 12 برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 269979