به انتخاب معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

ایبنا عنوان «حرفه‌ای امروز» را دریافت کرد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸
گزارشگر : کمال صادقی
 
 
«ناگفته‌هایی از زندگی پدر تعلیمات عشایری»، مطلبی از خبرگزاری کتاب ایران، عنوان «حرفه‌ای امروز» را در میان رسانه‌های کشور، از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اجرای طرح موسوم به «حرفه‌ای امروز»، یکی از گزارش‌های خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با عنوان «ناگفته‌هایی از زندگی پدر تعلیمات عشایری» را به عنوان «حرفه‌ای امروز» (11/10/1397) انتخاب کرد.

لازم به ذکر است که مطلب یادشده، دربرگیرنده مصاحبه‌‌ای با همسر زنده‌یاد محمد بهمن‌بیگی، پدر تعلیمات عشایری ایران است. این گفتگو را حسن دهقان، خبرنگار ایبنا در استان فارس با بانو سکینه کیانی، انجام داده است (اینجا).


یادآوری می‌شود، «حرفه‌ای امروز» عنوان طرح ابتكاری معاونت مطبوعاتی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است كه از اوایل مهرماه سال جاری با هدف آنچه «ارتقای كیفی مطبوعات» نامیده شد، به اجرا درآمده و در آن از محتوای با كیفیت رسانه‌های كشور حمایت مادی و معنوی صورت می‌گیرد.

در این طرح هر روز بهترین محتوای رسانه‌های كشور انتخاب و تقدیر می‌شود. همشهری، صبح‌نو، آفتاب یزد، شهروند، قانون، اعتماد، هفت صبح، سازندگی، بشارت‌نو، جوان، كائنات، جمله، گل، توسعه ایرانی، همدلی و  .... از جمله رسانه‌های برگزیده این طرح از زمان اجرا تاكنون بوده‌اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270016