یک استاد دانشگاه سمنان در انتشارات وایلی

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷
 
 
انتشارات وایلی با اعطای گواهی، پروفسور نیما امجدی عضو هیات علمی دانشكده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان را به عنوان دبیر برگزیده این انتشارات در سال 2018 انتخاب کرد .
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این عنوان برای عملکرد برجسته پروفسور نیما امجدی در سال 2018 در بخش داوری و جمع بندی مقالات بین ژورنالهای معتبر اعطا شده است.

سیف ا... سعدالدین با بیان اینکه پروفسور نیما امجدی در سال 2017 نیز به عنوان دبیر برگزیده از سوی انتشارات وایلی معرفی شده بود افزود: این استاد جوان دانشگاه سمنان همچنین در سال ‌های 2017 و 2018 به عنوان یکی از پژوهشگران یک درصد پر استناد براساس شاخص  ISI – ESI   معرفی شده  است.

یاد آور می‌شود ؛ انتشارات وایلی از ناشران بین‌المللی بزرگ و معتبر به شمار می‌رود که در بسیاری از شهرهای مهم جهان هم دفتر نمایندگی دارد و منحصراً در حوزه تولید و فروش جهانی کتاب‌های دانشگاهی فعالیت دارد.

همچنین امجدی جوان‌ ترين‌ پروفسور کشور است که در دانشگاه‌ سمنان‌ فعاليت‌ علمی دارد. ‌پروفسور نيما امجدی ‌36‌ سال‌ دارد و وزارت‌ علوم‌ تحقيقات‌ و فناوري با بررسی مدارک‌ علمی آموزشی و پژوهشی درجه‌ استاد تمام‌ را در ‌35‌ سالگی به‌ وی اعطا کرده‌ است.‌‌ پروفسور امجدی که‌ عضو هيات‌ علمی دانشگاه‌ سمنان‌ و استاد دانشگاههای صنعتی شريف‌ تهران‌ و دانشکده‌ فنی مهندسی سمنان‌ است، ‌مدارک‌ تحصيلی ليسانس‌ در رشته‌ کنترل، فوق‌ ليسانس‌ در رشته‌ برق ‌الکترونيک‌ ودکترا در رشته‌ برق‌ قدرت‌ را ازدانشگاه‌ صنعتی شريف‌ اخذکرده‌ است.‌‌نيما امجدی در سن‌ ‌26‌ سالگی صاحب‌ مدرک‌ دکترا شد و در سن‌‌ 31‌ سالگی به‌ درجه‌ دانشياری رسيده‌ است‌‌. پروفسور امجدي ‌‌حدود دو  دهه‌ است‌ در دانشگاه‌ سمنان‌ فعاليت‌ علمی دارد.‌
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270063