۱
 
​مدیر شعب منطقه مرکز تهران بانک صادرات ایران خبر داد:

ارائه تسهیلات ویژه بانک صادرات ایران به اهل قلم

امضای تفاهمنامه در دهه فجر
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
 
 
محمد راهگداز؛ از امضای تفاهم‌نامه با موسسه خانه کتاب برای اعطاء تسهیلات ویژه به نویسندگان و اهل قلم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
 
محمد راهگداز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) در این خصوص بیان کرد: پیرو توافق انجام‌شده بین خانه کتاب و بانک صادرات ایران، تسهیلات ویژه‌ای برای اهل قلم و نویسندگان در نظر گرفته شده است که با امضای تفاهم‌نامه مربوطه در ایام دهه فجر، اعطای این تسهیلات آغاز خواهد شد.
 
وی افزود: نرخ تسهیلات در نظر گرفته‌شده، شرایط خاصی دارد و منابع تخصیصی آن به‌طور مشترک توسط بانک صادرات ایران و موسسه خانه کتاب تأمین خواهد شد که جزئیات نهایی آن به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
راهگداز ادامه داد: بانک صادرات ایران طی ماه‌های گذشته قدم‌های متعددی برای حمایت از حوزه کتاب و قلم برداشته است که امضای تفاهم‌نامه‌ای در راستای توسعه کتابخوانی با شهرکتاب نیز در همین‌ راستا بوده است.
 
وی گفت: بانک صادرات ایران چند سال متوالی بانک مرجع نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بوده است و همواره در قالب‌های متعدد، از قشر فرهنگی و اهل قلم حمایت کرده است که امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه، نقش ممتازتری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک و حمایت از اهل قلم ایفا کنیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270936
 


 
حمید رضا
United States
۱۳۹۷-۱۱-۰۴ ۰۵:۰۳:۵۳
سال گذشته با تلاشهای دست اندرکاران وزارت ارشاد وامی به نویسندگان داده شد که حرکت بسیار مثبتی بود ولی متاسفانه با وضعیت گرانی و تورم مبلغ اختصاص داده شده بسیار ناچیز بود و در واقع مبلغ مورد نظر که ده میلیون بود به جز راست و ریس کردن بدهی های روزمره افراد هیچ تاثیر چشمگیر دیگری نداشت و از طرف دیگر برخورد برخی از کارمندان بانک شهر هم خود داستان مضاعفی شد بر مبلغ وام. (227737)