بیست و هفتمین مسابقات قرآنی روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
 
 
مسئول دفتر نمایندگی‌ ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآنی روستاییان و عشایر این استان با شرکت بیش از ۴۰ خانم و آقا ویژه دهه فجر در حال برگزاری است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سیدنصرالله مصطفوی‌نژاد، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری مسابقات قرآنی روستائیان و عشایر این استان گفت: در این دوره از مسابقات در مرحله شهرستانی ۷۰ نفر شرکت کرده بودند.

وی افزود: ۴۰ نفر در مرحله استانی این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ ۱، ۵ و ۱۰ جزء،‌ قرائت،‌ ترتیل، اذان، دعاخوانی و تفسیر موضوعی بودند. ۱۲ نفر برگزیده می‌شوند و ۱۰ نفر آن‌ها ۲۰ اسفندماه در مرحله کشوری به رقابت می‌پردازند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شرایط عمومی شرکت در مسابقات در رده سنی ۱۸ تا ۴۰ سال،‌ بیان کرد: شرکت‌کنندگان باید ساکن روستاها و از دهیاری‌ها معرفی‌نامه داشته باشند، هر نفر تنها در یک رشته می‌تواند ثبت نام کند و باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271394