خالق «نخل‌های بی‌سر» در مهمانی «چای و داستان»

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
 
 
قاسمعلی فراست با حضور در برنامه «چای و داستان» در مدرسه اسلامی هنر در قم، به آسیب‌شناسی ادبیات داستانی انقلاب می‌پردازد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، امروز سه‌شنبه، 16 بهمن، چهل و یکمین مهمانی «چای و داستان» با حضور قاسمعلی فراست با موضوع آسیب شناسی ادبیات داستانی انقلاب برگزار می‌شود.

قاسمعلی فراست متولد 1338 دانش آموخته رشته ادبیات فارسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران است. اولین مجموعه داستانش به نام «زیارت» در حوزه هنری چاپ شد. از معروف‌ترین آثار این نویسنده، کتاب «نخل‌های بی‌سر» است. او برای نگارش این کتاب به خرمشهر رفت و از تجربیاتش در این کتاب نوشت. «نیاز»، «عشق مانعی ندارد» و «گلاب خانم»از دیگر آثار فراست در حوزه جنگ است. «افطار»، «روزهای برفی»، «آوازهای ممنوع»، «بن‌بست»، «آن روزها» و «باغ سیب» از دیگر آثار فراست هستند. این نویسنده دو کتاب نیز در حوزه کتاب‌شناسی با عنوان «کتاب‌شناسی داستان‌های توصیفی امام، انقلاب، جنگ» و «کتاب‌شناسی داستان‌های روستایی» تألیف کرده است.

این برنامه امروز ساعت 16 در سالن جلسات مدرسه اسلامی هنر واقع در قم، خیابان هنرستان، نبش کوچه 20 برگزار می شود و حضور در آن برای عموم علاقه مندان آزاد است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271588