در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب صورت گرفت؛

مقایسه کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد قبل و بعد از انقلاب اسلامی

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
 
 
وضعیت کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد قبل و بعد از انقلاب، در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی، مورد مقایسه و ارزیابی قرار گرفته است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاهی از دستاوردهای چهل ساله ادارات و دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در مصلای شهر یاسوج برپا شد.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان از برپایی غرفه کتابخانه‌های عمومی نیز در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این غرفه عملکرد کتابخانه‌های عمومی استان در این چند سال در قالب بنر در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

 


یاسررحیمیان افزود: مقایسه تعداد کتابخانه‌های عمومی قبل و پس از انقلاب اسلامی، تعداد پروژه‌های عمرانی و همچنین برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه‌های عمومی استان از محتوای غرفه کتابخانه‌های عمومی در این نمایشگاه است.

رحیمیان با اشاره به بازدید مردم، خبرنگاران و تنی چند از مسئولان استان از این غرفه گفت: استاندار خوزستان، معاون عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز با حضور در این غرفه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت کتابخانه‌های عمومی استان قرار گرفتند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271603