دبیر نمایشگاه به ایبنا خبر داد؛

فروش 100 میلیون تومانی کتاب در اولین روز نمایشگاه کتاب خوزستان

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
 
 
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش فروش یک میلیارد ریال کتاب در اولین روز نمایشگاه کتاب خوزستان خبر داد.
 
مرتضی جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، گفت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان در روز اول شروع به کار خود شاهد استقبال پرشور و گسترده مردم فهیم و فرهنگ‌دوست خوزستان بود.

دبیر اجرایی سیزهمین نمایشگاه کتاب خوزستان ادامه داد: برپایی نمایشگاه‌ کتاب در استان می‌تواند در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه، ترویج و گسترش کتابخوانی، توسعه فرهنگی استان نقش مهمی را ایفا کند.

وی موج آفرینی، ایجاد فضایی سالم، روحیه نشاط فرهنگی در استان، آشتی مردم با کتاب و حمایت از ناشران، مولفان و کتاب فروشان استان را از برکات ارزنده نمایشگاه کتاب برشمرد.

جمشیدی گفت: این آمار در روز اول نمایشگاه‌ در سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده و این نشان از علاقه‌مندی و استقبال مردم فرهنگ‌دوست استان از کتاب دارد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اضافه کرد: تلاش برای نمایشگاه سیزدهم بر این بود، تا با در نظر گرفتن سلیقه‌ها و نظرات مختلف بتوانیم سطح کمی و کیفی نمایشگاه را نسبت به سال‌های مختلف ارتقاء دهیم.

وی عنوان کرئ: امسال ۴۰ ناشر و ۸ کتابفروشی از استان خوزستان ۵۶۷ ناشر و نمایندگی در ۳۴۰ غرفه و در نمایشگاه حضور دارند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان تا ۲۳ بهمن ماه در محل نمایشگاه دائمی خوزستان برپا است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271726