​رونمایی و جشن امضای جدیدترین ترجمه ملک‌‌مرزبان

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴
 
 
آئین رونمایی از کتاب «شیفتگی‌ها»، اثر خابیر ماریاس با حضور مهسا ملک‌مرزبان مترجم این اثر در کتابفروشی نشر چشمه پریس برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رمان «شیفتگی‌ها»، اثر دیگری از خابیر ماریاس، نویسنده اسپانیایی است که پیش از این ملک‌مرزبان رمان «قلبی به این سپیدی» را از وی ترجمه کرده بود.

«شیفتگی‌ها» همانطور که از نامش برمی‌آید درباره عاشقی و دلدادگی است و از جان گرفتن حسی عمیق خبر می‌دهد که ناخواسته در درون فردی ریشه دوانده و او را به گوشه‌ها و زوایایی از ذهن می‌برد که هرگز از وجودشان باخبر نبوده و او را به کارهایی وامی‌دارد که جرات انجام‌شان را هیچگاه در خودش سراغ نداشته است. شیفتگی‌ها داستان رازهای سر به مُهر آدم‌هاست.
 

این رمان از ابتدا در بحر خاطره یک زن و شوهر به نام میگوئل و لویزا فرو می‌رود، زوجی که راوی داستان آنها را به چشم زوج کامل می‌بیند، و هر روز با آنها در یک کافه خاص صبحانه می‌خورد، بی آنکه خلوتشان را خدشه‌دار کند.

آئین رونمایی و جشن‌امضای رمان «شیفتگی‌ها»‌ از ساعت 18 الی 20 روز پنجشنبه (25 بهمن‌ماه)‌ با حضور اهالی فرهنگ در کتابفروشی نشر چشمه پریس برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271780