در مراسم اختتامیه؛

سومین جام باشگاه‌های کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان برگزیدگان خود را شناخت

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
 
 
سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی، با معرفی برگزیده‌های در چهار بخش به کار خود پایان داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) اختتامیه سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان پیش‌از ظهر سه‌شنبه‌(14 اسفندماه) با حضور جمعی از مدیران فرهنگی در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد و برگزیدگان تجلیل شدند.


جام باشگاه‌‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان سه ساله شد و جشن این رویدادِ به واقع مردمی دورهمی رنگارنگی بود از لهجه‌ها، گویش‌ها، پوشش‌ها و هیجان یک رقابت کتاب محور. میزبانی سه‌سالگی جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوحوان با هنرنمایی کودکان و هم‌خوانی جمعی از نوجوانان، خاطره‌ ماندگاری را در ذهن مخاطبان به جای گذاشت.     


جشن سه‌ ‌سالگی جام باشگاه‌‌های کتابخوانی کودک و نوجوان، فرصت همکلامی هرچند کوتاه با نویسندگانشان را پیدا کردند. از میان دلمشغولی‌ها یکی دو تا را انتخاب کردند و پرسیدند و پاسخ شنیدند. برای نویسندگان هم، مجال هم‌نشینی با مخاطبان کودک و نوجوان تماشایی بود.

فهرست برگزیدگان سومین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان 1397 به شرح زیر است:
 
      نام بخش استان شهرستان
کوچه رندان-اختر باشگاه برگزیده  گلستان   کلاله
2 پرمغزای فومنی ـ
 بچه‌­های پرتوان
باشگاه برگزیده  گیلان    فومن
3 طلوع مهر و دوستی(دختران و پسران) باشگاه تقدیری  اصفهان   اصفهان
4 اوریای شهدای باصدی باشگاه تقدیری خوزستان  رامهرمز
5 اساره سو باشگاه تقدیری مازندران قائمشهر
6 زیر گنبد کبود / رنگین کمان باشگاه تقدیری کهگیلویه و بویراحمد گچساران
7 شکیبا باشگاه تقدیری بوشهر خورموج
8   استی باشگاه برگزیده 
بخش استمرار
خراسان رضوی ابویسان
9 با هم بخوانیم
 (یکی بودِ سابق)
باشگاه تقدیری
 بخش استمرار
گلستان  گنبد  کاووس
10 کوثر عثمان­پور تسهیلگر برگزیده کردستان  سنندج
11 زهرا نعیمی‌نژاد تسهیلگر تقدیری خراسان رضوی  نیشابور
12 الدوز علی‌اقدم تسهیلگر تقدیری آذربایجان غربی  ارومیه
13 مبینا کستانی‌خواه نامه برگزیده  همدان همدان
14 زهرا رحیم­زاده نامه برگزیده  کرمان بردسیر
15 کیانا عبداللهی نامه تقدیری  کرمان کرمان
16  مانی مهرزاد نامه تقدیری  کرمان بم
17  رقیه ابوطالبی نامه تقدیری  یزد ابراهیم‌­آباد
18  زینب حیدری‌نیا فیلم گروهی برگزیده خوزستان   اهواز
19  کیمیا نامور
فیلم برگزیده
اصفهان کاشان
20  محمّدیاسین عمرانی فیلم تقدیری آذربایجان غربی تکاب
21  نازنین‌­زهرا حسنی فیلم تقدیری گلستان بندرگز
22 ضحی خسروی فیلم تقدیری کرمان بردسیر
23 نرگس کریمیان مهدکودک برگزیده خراسان رضوی تربت حیدریه
24 فهیمه غلامی مهدکودک برگزیده گیلان رشت
25 مریم رجبی تسهیلگر
 برگزیده مهدکودک
خراسان رضوی تربت حیدریه
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 272817