​معاون استاندار یزد در پاسخ به ایبنا:

پایتخت کتاب ایران باید در چهره شهر یزد نمایان شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
 
 
معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر اهمیت توجه سمعی و بصری به برند پایتخت کتاب ایران در یزد، گفت: عنوان پایتخت کتاب باید در چهره این شهر نمایان شود.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، احمد ترحمی امروز دوشنبه 20 خردادماه در حاشیه برگزاری نشست خبری ستاد انتخابات یزد در پاسخ به سوال خبرنگار ایبنا در خصوص کسب عنوان پایتخت کتاب ایران توسط شهر یزد، گفت: متاسفانه در زمینه سمعی و بصری در شهر کمتر کار شده، اما مدیران باید بیشتر به این برند توجه کنند تا مردم نیز بیشتر با آن‌ها آشنا شوند.

وی افزود: ما در جلسات مختلف بر اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه جوانان مبتنی بر پایتخت کتاب تاکید کرده‌ایم که این برنامه‌ها باید مبتنی بر این اولویت برنامه‌ریزی شود و به گونه‌ای از این فرصت را به خوبی استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار یزد تصریح کرد: ما معتقدیم که برندهایی مانند پایتخت کتاب ایران باید در شهر و چهره شهری نمایان شود و در این زمینه نیز باید بیشتر فعالیت شود.

ترحمی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های فرهنگی استان نیز باید در این زمینه فعالیت کنند تا بتوانند در فرصت یک ساله به خوبی از این برند دفاع کنند و به خوبی پایتخت کتاب ایران را در سطح کشور معرفی کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276660