​از فردا به مدت دو روز آغاز می‌شود؛

جزئیات پویش «با مهر تا مهر» با مشارکت مسئولان

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
 
 
براساس برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازمان جوانان هلال احمر پویش «با مهر تا مهر» با استقبال مسئولان شهری از فردا به مدت دو روز در سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌های فرهنگی مردم برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) پویش «با مهر تا مهر» طی دو روز‌(30 و 31 خرداد‌‌ماه) هم زمان با تهران در سراسر کشور برگزار می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازمان جوانان هلال احمر، بانی اصلی این پویش و احمد ‌مسجد‌جامعی؛ عضو شورای اسلامی شهر تهران و باغ کتاب تهران به‌عنوان مرکز اصلی برگزاری این پویش است.

احمد مسجدجامعی در جریان نخستین روز برگزاری این برنامه فرهنگی به چند کتاب‌فروشی نیز سرکشی خواهد کرد.

چهره‌های دیگر از‌جمله پیروز حناچی، شهردار تهران و محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز برای مشارکت در این طرح آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

مسجد‌جامعی، در روزهای قبل با انتشار فراخوان از همه مردم برای مشارکت در این پویش دعوت کرده و هدف اصلی از طراحی این پویش تهیه و توزیع بسته‌های فرهنگی شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر بین کودکان و دانش‌آموزان شهر‌های آسیب‌دیده از سیل سه استان گلستان، لرستان و خوزستان است.  

در این پویش انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، انجمن نویسندگان کتاب کودک، انجمن تصویر‌گران، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، باغ کتاب شهرداری تهران و شرکت ماه‌پیشونی همچنین بو‌کتاب بند‌ر‌عباس، انجمن اسباب‌بازی، انجمن تصویر‌گران، موسسه خانه کتاب، مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان مشارکت دارند.
 
مردم برای مشارکت در این طرح فرهنگی می‌توانند، کتاب، اسبا‌ب‌بازی و لوازم‌التحریر را خریداری و در اختیار نیرو‌های مستقر در کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده قرار دهند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277076