در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود

نمایشگاه کتاب‌های منتخب «کلاغ سفید»

 
تاریخ انتشار : شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۲۰
 
 
کتاب‌های منتخب «کلاغ سفید» عنوان نمایشگاه ویژه دی ماه کتاب‌خانه ‌مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این نمایشگاه تعداد 60 عنوان کتاب‌های برگزیده ایرانی در سال‌های 1995 تا 2014 در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 کتاب‌های «قصه‌های گنجشکی» اثر ناصر یوسفی، «مربای شیرین» از هوشنگ مرادی کرمانی، «کفش‌های آهنی» نوشته فریده خلعت بری، «گرگ در قفسه ی لباس» اثر نیره تقوی، «جلد دوم آدم اینجوری» از محمد رفیع ضیایی و «خانواده آقای چرخشی » نوشته طاهره ایبد از جمله کتاب‌های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه است.

 بازدید از این نمایشگاه تا پایان دی ماه 93 همه روزه به جز پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت 8 تا 16 برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

«کلاغ سپید» کاتالوگی است که همه ساله توسط کتاب‌خانه‌ی بین‌المللی مونیخ منتشر می‌شود و در آن 250 عنوان از بهترین کتاب‌های منتشر شده جهان معرفی می‌شود. این کتاب خانه با بیش از 60 سال سابقه فعالیت و بیش از 600هزار عنوان کتاب از 130زبان دنیا به عنوان بزرگ‌ترین کتاب‌خانه‌ی تخصصی ادبیات کودک و نوجوان در سراسر جهان شهرت دیرینه‌ای دارد.

کتاب‌خانه مرجع کانون در هر ماه مجموعه‌ای از منابع کتاب‌خانه‌ای خود را به صورت ویژه و با موضوع‌های مختلف معرفی و در معرض دید علاقه‌مندان به حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان قرار می‌دهد.

کتاب‌خانه ‌مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، مجتمع فرهنگی و هنری کانون واقع شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214292