اولین جلسه تخصصی شعر کودک و نوجوان انجمن شاعران برگزار شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۷
 
 
اولین جلسه تخصصی شعر کودک و نوجوان انجمن شاعران ایران، بیستم دی‌ماه با حضور شاعران مطرح این عرصه در محل انجمن شاعران برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی انجمن شاعران ایران، در این جلسه شاعرانی چون مصطفی رحماندوست، بیوک ملکی، افشین علاء، اسدالله شعبانی، ناصر کشاورز، رودابه حمزه ای، کمال شفیعی، فاطمه سالاروند و... حضور داشتند. در این نشست پیرامون وضعیت فعلی و آفات مبتلا به این حوزه مباحثی مطرح شد. سپس برخی شاعران آثار جدیدشان را قرائت کردند.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این نشست تخصصی قرار است هر هفته شنبه‌ها با حضور شاعران مطرح این عرصه در انجمن شاعران ایران برگزار شود.

هدف این سلسله نشست، نقد و بررسی تخصصی شعر کودک و نوجوان و فراهم کردن زمینه همراهی و هم اندیشی همه شاعران جدی و صاحب نام این عرصه با گرایش های مختلف است. همچنین قرار است در جریان این نشست در دوره های مختلف نیز به سایر فعالیت های جدی در حوزه شعر کودک و نوجوان از جمله برگزاری جشنواره ها و برنامه های سراسری، شناسایی، جذب و حمایت از شاعران فعال این عرصه در شهرستان‌ها، توسعه ارتباط و تعامل شاعران کودک و نوجوان ایرانی با شاعران این عرصه در سایر کشورها و ... پرداخته شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 215581